משלוח עד הבית חינם בהזמנה מעל ₪299
עקב המצב ייתכנו עיכובים בזמני אספקת המשלוחים
ייעוץ והזמנות

תחליף טבעי לבעיות קשב וריכוז

לרכישת המוצר במחיר סופר אטרקטיבי לחצי כאן>>


בעיות קשב וריכוז בעולם הנוכחי נחשבות לבעיות נפוצות מאוד למרבה הצער. העולם מספק המוני גירויים ללא הפסקה המתחרים על הקשב של האדם. הטלפונים החכמים המנגישים אוטוסטרדת מידע בלתי נגמרת נמצאים בכיס של כל ילד, ההתראות זורמות ללא הרף וכשמוסיפים למשוואה את הרשתות החברתיות שמכילות בתוכן אינספור דיונים ועדכונים ללא הפסקה של שניה, מבינים כי לתלמיד בבית ספר ולא פעם גם לעובד במשרד, לא קל להתרכז בעבודה או בלימודים. כתוצאה מהפרעת הקשב והריכוז ההישגים בלימודים נפגעים, התפוקה בעבודה יורדת ומשם מתחילות בעיות נוספות כדוגמת חוסר סבלנות, עצבנות, קשיי שינה ועד הגעה לדיכאון וחרדות. הנפש נמצאת בדריכות מתמדת וההשלכות של מצב זה הינן קשות והרסניות.

תחליף טבעי לבעיות קשב וריכוז – למה לא תרופה כימית

בעיית הקשב והריכוז אינה בעיה חדשה. העולם הרפואי בכלל והעולם הפסיכיאטרי בפרט מכירים ומודעים לתופעה. עם השנים פותחו מספר תרופות להתמודדות עם הפרעת הקשב והריכוז. אחת התרופות המוכרות להתמודדות עם הפרעת קשב וריכוז הינה ריטלין. תפקידה של הריטלין הוא להרגיע את העוררות המתמדת, להכניס את הנוטל למצב של שקט נפשי וכך בעצם לאפשר לו להתמקד במשימות המוטלות עליו. התרופה בעצם יוצרת מצב שבו המאבק המתמיד בין שלל הגירויים שבחוץ לבין המחוייבות היום יומית ישכך ויאפשר לנוטל התרופה להתמקד במשימות העומדות לפתחו מתוך שקט נפשי. רבים מנוטלי התרופה דיווחו על תחושות של דיכאון וחוסר חיוניות מוחלט כתוצאה מנטילתה, מה שמטיל על יעילות התרופה צל כבד. 

לרכישת המוצר במחיר סופר אטרקטיבי לחצי כאן>>

 בעיות קשב וריכוז

הרפואה האלטרנטיבית מכירה בבעיות הקשב והריכוז ומציעה פתרונות טבעיים לבעיות קשב וריכוז. פתרונות אלה כוללים תוסף תזונה לקשב וריכוז המיוצרים מחומרים טבעיים המוכרים במשך אלפי שנים כחומרים המסייעים לקשב וריכוז. היתרון של כדורים טבעיים לקשב וריכוז מתבטא בכך שמלבד יעילותם, הם ללא תופעות לוואי המוכרות מהפתרונות הכימיים לבעיות אלו. פתרונות טבעיים לקשב וריכוז מסייעים בבעיה ושומרים על הגוף נקי מחומרים כימיים העלולים להזיק לו. 

מחפשים פתרון טבעי לסיוע בבעיות קשב וריכוז? מחפשים כדורים טבעיים לקשב וריכוז? אצלנו פריחת השלווה צמחי מרפא הרמב”ם תוכלו למצוא תוסף תזונה טבעי לבעיית קשב וריכוז שיחזיר אתכם למסלול.
לרכישת המוצר במחיר סופר אטרקטיבי לחצי כאן>>
למידע על תמצית קישובית לחצו כאן

לשיתוף:

פוסטים אחרונים

הליקובקטר – לטפל בחיידק בדרך טבעית

הליקובקטר – לטפל בחיידק בדרך טבעית

הוא מציק, הוא מעצבן, הוא גורם לכאבי בטן חזקים, שלשולים וצרבות והוא מאוד נפוץ באוכלוסייה, אנחנו כמובן מתכוונים אל חיידק…
כורכומית - תמצית צמחים טבעית תומכת בטיפול בדלקות מעיים 

כורכומית - תמצית צמחים טבעית תומכת בטיפול בדלקות מעיים 

כל אחד מאיתנו סבל מדי פעם בחייו מכאבי בטן ושלשולים, זה לא נעים בכלל אבל זה עובר. אבל עבור אנשים…
PAG ZI – להקלה על נפיחות בבטן אצל תינוקות וילדים

PAG ZI – להקלה על נפיחות בבטן אצל תינוקות וילדים

כל הורה חושש מהרגע בו הילד שלו יבכה והוא לא יצליח להבין מה כואב לו ואיך אפשר להקל עליו. החשש…

חיפוש מוצרים באתר:

339729272_5936851246411739_6778746451155141039_n.jpg
פריחת השלווה
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ >>