משלוח עד הבית חינם בהזמנה מעל ₪299
עקב המצב ייתכנו עיכובים בזמני אספקת המשלוחים
ייעוץ והזמנות

"החיים השתנו לגמרי לטובה": הכירו את הפתרון הטבעי לתופעות גיל המעבר

חברת “פריחת השלווה צמחי מרפא הרמב”ם” מציעה פתרון טבעי לכל הסובלת מבעיות גיל המעבר: טיפות טבעיות – Fifty Age המורכבות מתמציות צמחים ושמנים אתריים טבעיים, שהשפעתן מורגשת כבר לאחר 10 ימי שימוש בהן.

כל אישה (וגם רוב הגברים) יודעת שגיל המעבר מביא עמו תופעות רבות ושונות. בתקופה זו עוברות הנשים משלב הפוריות להפסקת תקופת הפוריות, לאורך זמן חלה ירידה בייצור של ההורמונים אסטרוגן ופרוגסטרון וירידה זו מובילה לשינויים שונים, שלמרות שהם נחשבים לטבעיים, הרי שהם יכולים לפגוע באיכות חיי כל אישה באשר היא.

תופעות גיל המעבר מתבטאות בגלי חום והזעות, היחלשות הזיכרון ושינה לא רצופה ובאיכות ירודה, תנודות במצב הרוח, חוסר חשק מיני ועוד. המצבים השונים אינם משתנים באופן אחיד, והם שונים מאישה לרעותה.

תקופה זו, למרות שאינה נחשבת למחלה ועל אף שהיא טבעית לחלוטין וכאמור, מתבטאת אצל כל אישה בצורה אחרת, ואחד הביטויים הקשים ביותר הם גלי החום אשר מגיעים ללא הודעה מוקדמת ותופסים את האישה תמיד בזמן שאינו מתאים. אין שום סיבה להשלים עם אי הנוחות והיום רוב הנשים כבר יודעות שאין סיבה שבאמצע החיים, בסביבות גיל ה-40-50 הן ירגישו ויחושו אי נוחות ויתנו לשינויים ההורמונאליים להשפיע ולהשתלט על חייהן.

לעזרת הנשים אשר חוות את גיל המעבר וגלי החום אשר מגיעים איתו בצורה שאינה טובה עם התסמינים שהוכרו או חלק מהם, מציעה חברת “פריחת השלווה” – צמחי מרפא הרמב”ם והעומדת בראשה, צליל אסולין, פורמולה מיוחדת המיועדת לטיפול בבעיות גיל המעבר.

לפרטים נוספים השאירו פרטים:

הפורמולה של “פריחת השלווה” לגיל המעבר עשויה מתמצית משולבת של צמחים שונים יחד עם שמנים אתריים כשהספיגה שלהם מהירה וכך התמצית תורמת לאיזון ההורמונלי ותומכת בגוף. התמצית מורכבת מצמחים שונים: שיח אברהם, קלנדולה, עלי פטל, מרווה, פסיפלורה ודיוסקוריאה, המשולבים עם שמנים אתריים, טבעיים אף הם של צמחי מרווה, אשכולית, מליסה, ברגמוט, גרניום, רוזמרין ורבינון.

השימוש בפורמולה, הנמכרת בבקבוק זכוכית המכיל 50 מ”ל ממנה, הינו מאוד קל וכל שצריך הוא למהול 10 טיפול של הפורמולה בחצי כוס מים ולשתות פעמיים ביום. בקבוק כזה נמכר בימים אלו, במחיר מבצע מיוחד של 180 ₪, במקום 229 ₪.

בין תכונותיה השונות של הפורמולה ניתן לראות כי היא מסייעת לשינה טובה יותר, מפחיתה גלי חום והזעה, משפרת את מצב הרוח, מגבירה ומעלה את הערנות ורמת הזיכרון ומגבירה את החשק המיני.

צליל אסולין, הבעלים והמייסדת של חברת “פריחת השלווה” מספרת כי מאז שחברת “פריחת השלווה” החלה לשווק את הפורמולה לטיפול טבעי בגלי חום ותופעות גיל המעבר, הגיעו למשרדי החברה וכן לאתר החברה אלפי מכתבים מלקוחות מרוצות, אשר סבלו מגלי חום, שינה טרופה, ירידה בחשק המיני ותופעות נוספות של גיל המעבר ובזכות הפורמולה, איכות חייהן השתפרה פלאים. כך למשל מציינת אחת הכותבות: “קניתי מצליל המקסימה את הטיפות לגיל המעבר – fifty age, מוצר קסם וכבר אחרי עשרה ימים הרגשתי הטבה בגלי חום והזעות ותוך שבועיים הטבה מלאה כמו קסם. אני ממליצה בחום על המוצר. סה”כ 10 טיפות, 3 פעמים ביום וחזרת לעצמך, יש יותר טוב מזה…”

משתמשת נוספת כתבה אף היא: “אני מתחילה להרגיש רוגע. ומשהו משתנה בי. בעיקר רוגע, פחות גלי חום…זה באמת גרם לי להיות בפוקוס.” ומכתבים נוספים של נשים אשר סבלו קשות מתופעות גיל המעבר וחוו ירידה באיכות החיים ובזכות הפורמולה המיוחדת, איכות חייהן שווה להיות כמו קודם ואף יותר מכך .

חברת פריחת השלווה צמחי מרפא הרמב”ם פועלת מעל 15 שנה בתחום הארומתרפיה בארץ ובעולם ומתמחה בהכנת פורמולות על בסיס שמנים אתריים ובמתן ייעוץ טיפולי מקצועי בתחום, במטרה לנצל את כוחות הריפוי המדהימים אותם יש לטבע.

צליל מוסיפה ואומרת כי השמנים האתריים בהם משתמשת החברה הינם ברמה הגבוהה ביותר בעולם ובכל המוצרים שמים דגש על האיכות הגבוהה של כל החומרים הפעילים.

אז כפי שכבר ציינו, מעתה אין עוד צורך לסבול מתופעות גיל המעבר. כל שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר החברה “פריחת השלווה” ולהזמין את התמצית המיועדת לגיל המעבר, להתחיל להשתמש בה, לחכות 10 ימים, להרגיש טוב ולהיפרד לשלום מהתופעות המאפיינות את גיל המעבר.

לפרטים נוספים השאירו פרטים:

חיפוש מוצרים באתר:

339729272_5936851246411739_6778746451155141039_n.jpg
פריחת השלווה
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ >>
דילוג לתוכן